KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10906005
nr 1090 6005
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Etsning, Madeleine Pyk (f. 1934), ej signerad, "NOA", motivet: 8x15
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 februari 2017
kl 18:54:56
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr